a
Teklif Al

Teklif Almak için Lütfen Tüm Boşlukları Doldurunuz

Submit

hakkimizda /

otomatik-kapi-fiyatlari


Dikkat..!Otomatik kapı fiyatları için fikir edinme amaçlı piyasa fiyatları olarak verilmiştir.Lütfen şirketimizi arayarak fiyat alınız..


Otomatik cam kayar kapı tek kanat en düşük: 700.-€uro,En yüksek fiyatlar ise 1450.-€ dur.
Uzaktan kumandalı 700 kilograma kadar otomatik raylı sistem sürgülü demir kapı sistemi. En düşük: 1.100 TL, en yüksek: 1.950 TL  Çift kanat dairesel 90 derece açılan otomatik bahçe kapısı sistemi. En düşük: 1.700 TL, en yüksek 3.500 TL.

Tekli mantar bariyer uygulaması. En düşük: 2.200 TL, en yüksek 5.750 TL

3x2,5 metre otomatik garaj kapısı. En düşük 1.850 TL, en yüksek 4.100 TL

Kol boyu 3 metre, 5 metre veya 6 metre kollu bariyer uygulaması. En düşük: 1.550 TL.  En yüksek: 2.750 TL

Ayrıntılı otomatik kapı fiyatları;

Kepenk Fiyatları

450 Euro'dan başlamaktadır.

Bu tür kapılarda firmamız seri üretimden çok kupon çalışmaktadır. Servis kalitemizi ve fiyatlarımızı bilen eski müşterilerimizin bu tür kapı istekleri karşılanmakta ve 5 yıl garanti verilmektedir. İstanbul montajlı alüminyum polyüretanlı kapılar için;

7 metrekareye kadar ölçüler için en fazla fiyat 699 Euro,


15 metrekareye kadar ölçüler için en fazla fiyat 1.375 Euro'dur.

10 adet uzaktan kumanda cihazı, zorlamalara karşı sesli alarm, 400 adet uzaktan kumanda hafızalı beyin, manuel kullanım için redüktörlü motor ve manuel açma kol kilidi standarttır.

Günlük 100 açma kapama kapasiteli garaj kapısı olarak kullanılacak ise 240 Euro fiyata eklenir.

Günlük 300 açma kapama kapasiteli garaj kapısı olarak kullanılacak ise 490 Euro fiyata eklenir.

Elektrik kesilmelerinde manuel kullanım dışında mevcut UPS ünitenizden veya jenaratörünüzden beslenebilir. Bu takdirde bağlantılar firmamız tarafından ücretsiz yapılır.

Çelik olarak adlandırılan 1,2 milimetre sıcak daldırma galvaniz sactan mamul boyalı veya boyasız yaylı sistem otomatik kapılar için 300 Euro fiyatlara ayrıca eklenir. KDV hariçtir.

 


Otomatik raylı demir kayar kapı ve bahçe kapısı motoru fiyatları1. Raylı sürgülü demir kapı motoru fiyatları 169 Euro'dan başlamaktadır.

Gücüne, hızına ve markasına göre fiyatlar değişmektedir. Sistem ve kurulum fiyatları için teklif alınız.

2. Çift kanat dairesel bahçe kapısı mekanizma sistemi: 2 adet uzaktan kumanda cihazı, 2 adet mekanizma, 1 adet kontrol ünitesi, 1 takım emniyet fotoseli, 1 adet flaşör, 1 adet radyo alıcı kartı, İstanbul içi montajlı fiyatlar olup kapı tipine göre fiyat hazırlanır. Sadece kapı motoru değişimleri için satış fiyatı 150 Euro + KDV'den başlamaktadır.

 


 

Otomatik garaj kapısı fiyatları;

Metrekaresi 115 Euro başlangıç fiyatıdır.

Ölçü, çeşit ve detaya göre fiyatlandırılır ve montajlıdır. Fiyata KDV eklenir. 2 adet uzaktan kumanda cihazı sistemle birlikte ücretsiz olarak verilir. 3 yıl garantilidir.


Otomatik garaj kapısı motoru fiyatları;

399Euro başlangıç fiyatıdır. Kit olarak İstanbul  içi montajlı fiyatlarıdır.

Sadece motor satış fiyatı 212 Euro + KDV başlangıç fiyatıdır.

Kapı cinsine, ölçüne, ağırlığına, günlük kullanım miktarına göre mekanizma çeşitleri vardır. Fiyat bu kriterlere göre çıkarılır. Anadolu montajlı veya İstanbul montajlı olarak da satılmaktadır. 2 adet uzaktan kumanda cihazı sistemlerle birlikte verilir. Çeşitli kontrol sistemleri ile kullanılabilir.
 


Otomatik kapı motoru fiyatları;

165 Euro'dan başlamaktadır. Sadece motor fiyatıdır.

Montajsız ve kit olarak 415 Euro'dan başlamaktadır. Montajlı istenirse 2 adet uzaktan kumanda cihazı, bir adet mekanizma, dört metre dişli, bir takım emniyet fotoseli, bir adet flaşör, bir adet radyo alıcı kartı ve uyarı tabelası olup çeşitli tip ve kalitelerde mevcuttur. 


Otomatik kapı uzaktan kumanda fiyatları;

Kapı kumandası çeşitleri için toptan fiyat listemiz vardır. Dipswich li dışarıda kopyalanan ve kopyalanamayan çeşitler mevcuttur. Değişik fiyatlarda uzaktan kumanda çeşitleri mevcuttur. Otomatik geçiş sistemi, taşıt tanıma sistemi, plaka tanıma sistemi, RFID araç tanıma sistemi, gibi kontrol sistemleri proje bazında fiyatlandırılır. Fiyatlara KDV eklenir. Lütfen www.uzaktankumanda-ucuz.com sitemizi ziyaret ediniz.


Otomatik kollu bariyer fiyatları. Diğer adı ile otomatik kollu otopark kapısı fiyatları;

599 Euro'dan başlamaktadır.

Paket İçeriği: Otomatik kapanma, 2 adet uzaktan kumanda cihazı, montaj tabliyesi, çeşitli ebatlarda aluminyum kolu, bir takım emniyet fotoseli, bir adet ikaz flaşörü, bir adet 1.500 adet uzaktan kumandayı hafızasında tutan RF alıcı kartı ile birlikte kit olarak satış fiyatı olup, montajlı fiyatları ayrıdır. Fiyatlara KDV eklenecektir.


Otomatik sensörlü fotoselli kapı fiyatları;

799 Euro ile 1.799 Euro arasında değişmektedir.
 

Bu tür kapılarda firmamız çok özel malzemelerle titizlikle ve kupon çalışmaktadır. Daha çok fiyatlarımızı ve kalitemizi bilen eski müşterilerimizin özel kapı istekleri karşılanmakta ve 7 yıla kadar garanti verilebilmektedir.

1- İstanbul montajlı fiyatlar 799 Euro + KDV'dir. Mekanizma değişim fiyatlarımız 699 Euro + KDV'den başlamaktadır. 8,75 metrekareyi geçerse yeni fiyat hesaplanır.

Günlük 100.000 kullanım kapasiteli, Japon malı veya Alman malı processör, Alman malı DUNKELL marka motor, Belçika malı BEA marka radar kullanılır. Aşınabilecek tüm parçaları takviyelidir. 300 kilogram taşıma kapasiteli, kurşun geçirmez veya daha kalın camlı kapıları taşımaya müsaittir. Hareketli kanat geciş yüksekliği 3 metreye kadar yapilabilmektedir. 1.150 Euro başlangıç fiyatlarıdır. KDV ilave edilecektir.

Camlar 5 milimetre + 5 milimetre toplam 10 milimetre kalınlıkta ve şeffaf lamine camdır. Kurşun geçirmez cam veya daha kalın ve özel camlar için fiyat yeniden hesaplanır. Tüm yarı mamul malzemeler birinci kalite ve en son teknolojidir. Yapılan işçilik ve aluminyum kaplamalar birinci kalitedir. Program seçme anahtarlı, 5 programlı, arıza göstergeli profilden manuel kilitlemeli, uzaktan kumandalı açma ve kapama standarttır. Gerekli ise taşıyıcı çelik konstrüksiyonları tarafimızdan ücretsiz yapılır.

2- Anadolu montajli fiyat mesafeye göre hesaplanır. 

3- İsteğe bağlı olarak montaja hazır yollanır. Nakliye müsteriye ait olup en ekonomik modelin kit fiyatı 650 Euro + KDV'dir.

Balonlu naylon ambalajlıdır. Sandik ambalaj istenirse kapı başına 160 Euro fark alınır.

4- Tek yönden giriş parmak izli olarak istenirse 260 Euro fiyata eklenir. 1.500 parmak kapasitelidir.

5- Kablosuz veya kablolu Şifreli giriş için 165 Euro ilave edilir.

6- Kartlı giriş icin 125 Euro fiyata eklenir. Kartın adeti 1 Euro'dur.

7- Dıştan kontrollü parmak izli şifreli kartlı sistemlerde girişlerde elektromekanik kilitleme zorunlu olup, fiyata 283 Euro eklenir.


- KDV hariçtir.
- Fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, yaklaşık fiyatlardır. 
- Diğer ürünlerin fiyatlarını öğrenmek için şirketimizi arayınız.

@2015 ERKA Otomatik Kapılar. Fikir ve sanat eserleri kanunu gereği içerik izinsiz kopyalanamaz. Her hakkı saklıdır.