a
Teklif Al

Teklif Almak için Lütfen Tüm Boşlukları Doldurunuz

Submit

hakkimizda /

kapi-kumandalari-konusunda-sikca-sorulan-sorular

1.Toptan fiyatla kumanda alabilirmiyiz..?   Toptan fiyatla kumanda alabilmeniz için en az 100 adet sipariş verilmesi gerekmektedir

2.Bayi olabilmek için neler gereklidir..?   Boş illere bayilik vermeye devam ediyoruz..Münhal bulunan illere bayilik alabilmek için   İşyeri bilgileriniz ve talebiniz yeterlidir.

3. Vade yapıyormusunuz..?    Ürünler; Bayi fiyatları, toptan fiyatları,perakende fiyatları olmak üzere üç çeşittir.    Kar marjlarının çok düşük olması Bayi ve toptan fiyat listeleri üzerinden iskonto,vade         yapılması mümkün değildir.

4. Bütün kumandalar bütün alıcılara ve beyinlere öğretilebilirmi?    Kendi içinde hepsi birbirine öğretilebilir.

5. Kumandayı öğretmek kolay mı nasıl öğretiyoruz..örneğin bin adet uzaktan kumadayı nasıl öğreteceğiz.?    Bir RF ( radyo frekansı) alıcıya kumanda öğretmenin birkaç yolu olup, J1 jumper ile veya    Master kumanda ile uzaktan ve değmeden tektek hatta bir tenesini öğretince bin tane birden       öğrenen kumandalar yapabilmekteyiz..

6. Elinizde istediğimiz zaman istediğimiz kadar mal alabilecek stok varmı dır.?    Tüm ürünlerin 500 adete kadar stoktan derhal 1000 adet ve üzerini max 5 günde teslimatı    Yapılmaktadır.

7. Kargo gideri kime aittir.    Malzemelerin kargoya veya ambara kadar nakliyeleri ve ambalajlanması yatay ve düşey    Taşımaları firmamıza aittir.Diğer tüm nakliye ve kargo giderleri müşteriye aittir.

8. Ürünlerin garantisi ne kadar dır.?    Sabit ürünler 2 yıl ,Seyyar ve elde taşınarak kullanılan tüm ürünler    İmalat hatalarına karşı tamir değil 2 ay yenisiyle değiştirme garantilidir.

9. Bu ürünlerin günlük hayatta kullanabileceğimiz başka uzantıları varmıdır?    Bir çok yerde kullanılabilecekolan bu ürünler telsiz kanununa uygun olarak    433 Mhz frekansla çalışmakta ve süper hibritli olarak(mesafeleri artırılmış)    Üretilmektedir.Bu uzaktan kumandalar başka ürünler de de kullanılabir..

10. Aldığımız uzaktan kumandalar ne kadar güvenlidir?      Rolling( değişken) kodlu kumandalar olup başkaları tarafından kopyalanması mümkün      değildir.      


@2015 ERKA Otomatik Kapılar. Fikir ve sanat eserleri kanunu gereği içerik izinsiz kopyalanamaz. Her hakkı saklıdır.