16. YIL

Otomatik Kapı Fiyatları

Otomatik kapı fiyat listesi.Erka otomatik kapı fiyatları

Otomatik kapı fiyatları için fikir edinme amaçlı ortalama piyasa fiyatları.

otomatik cam kayar kapı  tek kanat en düşük:1750.-TL,en yüksek 2500.-TL

Uzaktan kumandalı 700 kğ'a kadar otomatik raylı sistem sürgülü demir kapı sistemi.. En düşük:1100.-TL,en yüksek:1950.-TL  

Çift kanat dairesel 90 derece açılan otomatik bahçe kapısı sistemi ..En düşük:1700.-TL,en yüksek 3500.-TL.

Tekli mantar bariyer uygulaması..En düşük:2200.-TL,en yüksek 5750.-TL

3x2,5 m otomatik garaj kapısı..En düşük 1850.-TL,en yüksek 4100.-TL

Kol boyu 3m,5m veya 6m kollu bariyer uygulaması..En düşük:1550.-TL  En yüksek:2750.-TL

Ayrıntılı otomatik kapı fiyatları;

Kepenk Fiyatları

450.- eurodan başlamaktadır.

Bu tür kapılarda firmamız seri üretimden çok kupon çalışmaktadır. Servis kalitemizi ve fiyatlarımızı bilen eski müşterilerimizin bu tür kapı istekleri karşılanmakta ve 5 yıl garanti verilmektedir. Istanbul montajlı aluminyum polyüretanlı kapılar için;

7 metekareye kadar ölçüler için en fazla fiyat 699 euro,
15 metrekareye kadar ölçüler için en fazla fiyat 1375 eurodur.

10 adet uzaktan kumanda cihazı, zorlamalara karşı sesli alarm, 400 adet uzaktan kumanda hafızalı beyin, manuel kullanım için redüktörlü motor ve manuel açma kol kilidi standarttır.

Günlük 100 açma kapama kapasiteli garaj kapısı olarak kullanılacak ise 240.-Euro fiyata eklenir.

Günlük 300 açma kapama kapasiteli garaj kapısı olarak kullanılacak ise 490.-Euro fiyata eklenir.

Elektrik kesilmelerinde manuel kullanım dışında mevcut UPS ünitenizden veya jenaratörünüzden beslenebilir.Bu taktirde bağlantılar firmamız tarafından ücretsiz yapılır.

Çelik olarak adlandırılan 1,2 mm sıcak daldırma galvaniz sactan mamul boyalı veya boyasız yaylı sistem otomatik kapılar için 300.-Euro fiyatlara ayrıca eklenir.KDV hariçtir.

 otomatik raylı demir kayar kapı ve bahçe kapısı motoru fiyatları

1. Raylı sürgülü demir kapı motoru fiyatları 169.-Euro dan başlamaktadır.
Gücüne, hızına, markasına göre fiyatlar değişmektedir. Sistem ve kurulum fiyatları için teklif alınız.

2. Çift kanat dairesel bahçe kapısı mekanizma sistemi:2 adet uzaktan kumanda cihazı,2 adet mekanizma,1 adet kontrol ünitesi,1takım emniyet fotoseli,1 adet flaşör, 1 adet radyo alıcı kartı,istanbul içi montajlı fiyatlar olup kapı tipine göre fiyat hazırlanır.Sadece kapı motoru değişimleri için satış fiyatı 150.- Euro+KDV den başlamaktadır.otomatik garaj kapısı fiyatları;

Metrekaresi 115.-Euro başlangıç fiyatıdır.

Ölçü, çeşit ve detaya göre fiyatlandırılır.Montajlıdır. KDV eklenir.2 adet uzaktan kumanda cihazı sistemle birlikte ücretsiz verilir.3 yıl garantilidir. otomatik garaj kapısı motoru fiyatları;

399.-Euro başlangıç fiyatıdır.Kit olarak İstanbul  içi montajlı fiyatlarıdır.

Sadece motor satış fiyatı 212.- Euro+KDV başlangıç fiyatıdır.

Kapı cinsine, ölçüne, ağırlığına, günlük kullanım miktarına göre mekanizma çeşitleri vardır. Fiyat bu kriterlere göre çıkarılır.Anadolu montajlı veya İstanbul montajlı olarak da satılmaktadır.2 adet uzaktan kumanda cihazı sistemlerle birlikte verilir.Çeşitli kontrol sistemleri ile kullanılabilir.

 otomatik kapı motoru fiyatları;

165.- eurodan başlamaktadır. Sadece motor fiyatıdır.

Montajsız ve kit olarak 415.- Eurodan başlamaktadır. Montajlı istenirse 2 adet uzaktan kumanda cihazı,bir adet mekanizma,dört metre dişli,bir takım emniyet fotoseli,bir adet flaşör,bir adet radyo alıcı kartı ve uyarı tabelası olup çeşitli tip ve kalitelerde mevcuttur. otomatik kapı uzaktan kumanda fiyatları;

Kapı kumandası çeşitleri için toptan fiyat listemiz vardır.Dipswich li dışarıda kopyalanan ve kopyalanamayan çeşitler mevcuttur. Değişik fiyatlarda uzaktan kumanda çeşitleri mevcuttur.Otomatik geçiş sistemi, taşıt tanıma sistemi, plaka tanıma sistemi, RFID araç tanıma sistemi, gibi kontrol sistemleri proje bazında fiyatlandırılır. Fiyatlara KDV eklenir. Lütfen www.uzaktankumanda-ucuz.com sitemizi ziyaret ediniz.

 otomatik kollu bariyer fiyatları.Diğer adı ile otomatik kollu otopark kapısı fiyatları;

599.-Euro dan başlamaktadır.

Paket İçeriği:otomatik kapanma,2 adet uzaktan kumanda cihazı,montaj tabliyesi,çeşitli ebatlarda aluminyum kolu, bir takım emniyet fotoseli,bir adet ikaz flaşörü,bir adet 1500 adet uzaktan kumandayı hafızasında tutan RF alıcı kartı ile birlikte kit olarak satış fiyatı olup,montajlı fiyatları ayrıdır.Fiyatlara KDV eklenecektir.  otomatik sensörlü fotoselli kapı fiyatları;

799.-Euro ile,1799.-Euro arasında değişmektedir.

Bu tür kapılarda,firmamız çok özel malzemelerle titizlikle ve kupon çalışmaktadır.Daha çok fiyatlarımızı ve kalitemizi bilen eski müşterilerimizin özel kapı istekleri karşılanmakta ve 7 yıla kadar garanti verilebilmektedir.

1- İstanbul montajlı fiyatlar 799.-Euro+KDV dir.Mekanizma değişim fiyatlarımız 699.- Euro+KDV den başlamaktadır. 8,75 m2 yi geçerse yeni fiyat hesaplanır. 

Günlük 100.000 kullanım kapasiteli, Japon malı veya Alman malı processör, Alman malı DUNKELL marka motor, Belçika malı BEA marka radar kullanılır.Aşınabilecek tüm parçaları takviyelidir.300 Kg taşıma kapasiteli kurşun geçirmez veya daha kalın camlı kapıları taşımaya müsaittir.Hareketli kanat geciş yüksekliği 3 metreye kadar yapilabilmektedir.1150.- Euro başlangıç fiyatlarıdır. KDV ilave edilecektir.

Camlar 5mm+5mm toplam 10 mm kalınlıkta ve şeffaf lamine camdır.Kurşun geçirmez cam veya daha kalın ve özel camlar için fiyat yeniden hesaplanır. Tüm yarı mamul malzemeler birinci kalite ve en son teknolojidir.Yapılan işçilik ve aluminyum kaplamalar birinci kalitedir.Program seçme anahtarlı,5 programlı,arıza göstergeli profilden manuel kilitlemeli,uzaktan kumandalı açma ve kapama standarttır.Gerekli ise taşıyıcı çelik konstrüksiyonları tarafimızdan ücretsiz yapılır. 

2- Anadolu montajli fiyat mesafeye göre hesaplanır. 

3- İsteğe bağlı olarak montaja hazır yollanır.Nakliye müsteriye ait olup en ekonomik modelin kit fiyatı 650.-Euro+KDV dir.

Balonlu naylon ambalajlıdir. Sandik ambalaj istenirse kapı başına 160 Euro fark alınır.

4- Tek yönden giriş parmak izli olarak istenirse 260.- Euro fiyata eklenir. 1500 parmak kapasitelidir.

5- Kablosuz veya kablolu Şifreli giriş için 165.-Euro ilave edilir.

6- Kartli giris icin 125.-Euro fiyata eklenir. Kartın adeti 1 Euro dur.

7- Dıştan kontrollü parmak izli şifreli kartlı sistemlerde girişlerde elektromekanik kilitleme zorunlu olup, fiyata 283 euro eklenir.

 

 
- KDV hariçtir.
- Fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, yaklaşık fiyatlardır. 
- Diğer ürünlerin fiyatlarını öğrenmek için şirketimizi arayınız.