15. YIL

Otomatik Kapı Fiyatları

Otomatik Kapı Fiyat Listesi. Erka Otomatik Kapı Fiyatlarına ulaşmak için tıklayınız.

Kepenk Fiyatları

450.- eurodan başlamaktadır.

Bu tür kapılarda firmamız seri üretimden çok kupon çalışmaktadır. Servis kalitemizi ve fiyatlarımızı bilen eski müşterilerimizin bu tür kapı istekleri karşılanmakta ve 5 yıl garanti verilmektedir. Istanbul montajlı aluminyum polyüretanlı kapılar için;

7 metekareye kadar ölçüler için en fazla fiyat 699 euro,
15 metrekareye kadar ölçüler için en fazla fiyat 1375 eurodur.

10 adet uzaktan kumanda cihazı, zorlamalara karşı sesli alarm, 1500 adet uzaktan kumanda, hafızalı beyin manuel kullanım için redüktörlü motor ve manuel açma kolu kol kilidi standarttır.

Günlük 100 açma kapama kapasiteli garaj kapısı olarak kullanılacak ise, 240 euro fiyata eklenir.

Günlük 300 açma kapama kapasiteli garaj kapısı olarak kullanılacak ise, 490 euro fiyata eklenir.

Elektrik kesilmelerinde manuel kullanım dışında mevcut UPS'inizden veya jenaratörünüzden beslenebilir. Bu taktirde bağlantıları firmamız tarafından ücretsiz yapılır.

Çelik olarak adlandırılan 1,2 mm sıcak daldırma galvaniz sactan mamul boyalı veya boyasız yaylı sistem otomatik çözümler için 300 euro fiyatlara ayrıca eklenir.

(fiyatlara kdv eklenecektir) 

 otomatik raylı demir kayar kapı ve bahçe kapısı motoru fiyatları

1. Raylı sürgülü demir kapı motoru fiyatları 169.-Euro dan başlamaktadır.
Gücüne, hızına, markasına göre fiyatlar değişmektedir. Sistem ve kurulum fiyatları için teklif alınız.

2. Çift kanat dairesel bahçe kapısı mekanizma sistemi (istanbul montajlı olarak)  10 adet uzaktan kumanda cihazı, 2 adet mekanizma, 1 adet kontrol ünitesi, 1takim emniyet fotoseli, 1 adet flaşör, 1 adet radyo alıcı kartı, 1000 hafızalı istanbul içi montajlı fiyatlar olup kapı tipine göre fiyat hazırlanır. Sadece tek motor satış fiyatı 150.- Euro dan başlamaktadır. (+KDV dir)otomatik garaj kapıları fiyatları

115 euro m2 den başlamaktadır.

Ölçü, çeşit ve detaya göre fiyatlandırılır-montajlıdır. KDV eklenir. 10 adet uzaktan kuamnda cihazı sistemle birlikte ücretsiz verilir. 3 yıl garantilidir. otomatik garaj kapısı motoru fiyatları

399.- Euro dan başlamaktadır, kit olarak İsanbul  içi montajlı fiyatlardır.

sadece motor satış fiyatı 212.- Euro+KDV den başlamaktadır.

Kapı cinsine, ölçüne, ağırlığına, günlük kullanım miktarına göre mekanizma çeşitleri vardır. Fiyat bu kriterlere göre çıkarılır.
Anadolu montajlı veya İstanbul montajlı olarak da satılmaktadır. 10 adet uzaktan kumanda cihazı sistemlerle birlikte verilir. Çeşitli kontrol sistemleri ile kullanılabilir.

 otomatik kapı motoru fiyatları

165.- eurodan başlamaktadır. Sadece motor fiyatıdır.

Montajsız, kit olarak 415.- eurodan başlamaktadır. Montajlı olarak on adet uzaktan kumanda cihazı, bir adet mekanizma, dört metre dişli bir takım, emniyet fotoseli, bir adet flaşör, bir adet radyo alıcı kartı bin hafızalı olup çeşitli tip ve kalitelerde mevcuttur. otomatik kapı uzaktan kumanda fiyatları

10.-TL adet ten başlayan çeşitler mevcuttur.

Toptan fiyat listemiz ayrıdır. Dipswiçli dışarıda kopyalanan ve kopyalanamayan çeşitler mevcuttur. Değişik fiyatlarda uzaktan kumanda çeşitleri mevcuttur. Otomatik geçiş sistemi, taşıt tanıma sistemi, plaka tanıma sistemi, programlı araç tanıma sistemi, gibi kontrol sistemleri proje bazında fiyatlandırılır. Fiyatlara KDV eklenir. Lütfen www.uzaktankumanda-ucuz.com sitemizi ziyaret ediniz.

 otomatik kollu bariyer fiyatları

499 euro dan başlamaktadır.

Paket İçeriği otomatik kapanma -on adet uzaktan kumanda cihazı- montaj tabliyesi, çeşitli ebatlarda aluminyum kolu, bir takım emniyet fotoseli, bir adet ikaz flaşörü, bir adet radyo alıcı kartı bin hafızalıdır kit olarak satış olup montajlı fiyatları ayrıdır. Fiyatlara KDV eklenecektir.  otomatik sensörlü fotoselli kapı fiyatları

850.- euro ile 1780.- euro arası

Bu tur kapılarda  firmamız cok özel malzemelerle titizlikle ve kupon çalışmaktadır. Daha cok fiyatlarimizi ve kalitemizi bilen eski musterilerimizin özel kapi istekleri karsilanmakta, ve 5 yıla kadar garanti verilmektedir.

1- Istanbul montajli fiyatlar 850.-Euro+KDV ve mekanizma değişim fiyatlarımız 750.- Euro+KDV den baslamaktadir. 8,75 m2 yi geçerse yeni fiyat hesaplanır. 

Günlük 100.000 kullanım kapasiteli, Alman processör, Alman DUNKELL motorlu, Belçika malı BEA radarli, asinabilecek tüm parcalari takviyelidir. 300 Kg tasima kapasiteli kurşun gecirmez veya daha kalin camli kapilari tasimaya müsaittir. Hareketli kanat gecis yüksekliği 3 metreye kadar yapilabilmektedir. 1150.- Euro dan başlamaktadır. KDV ilave edilecektir.

Camlar 5+5 10 mm kalınlıkta, lamine şeffaf camlidir. Kursun gecirmez cam veya daha kalin ve özel camlar icin fiyat yeniden hesaplanır. Tüm yari mamul malzemeler birinci kalite ve en son teknolojidir. İscilik, finisler ve aluminyum kaplamalar birinci  kalitedir. Program secme anahtarli 5 programli ariza göstergeli profilden manuel kilitlemeli uzaktan kumandali acma ve kapama standarttir. Gerekli ise tasima celik konstrüksiyonlari tarafimizdan ücresiz yapilir. 

2- Anadolu montajli fiyat mesafeye göre hesaplanir. 

3- İstenirse montaja hazir tüm baglantilari ve ayarlari yapilmis calismaya hazir kit olarak gönderilir. Nakliye müsteriye ait en ekonomik modelin kit fiyati 650 euro olup, KDV harictir.

Balonlu naylon ambalajlıdir. Sandik ambalaj istenirse kapi basina 160 Euro fark alinir.

4- Tek yonden giris parmak izli olarak istenirse 260 euro fiyata eklenir. 1500 parmak kapasitelidir.

5- Kablosuz veya kablolu sifreli giris icin 165 Euro ilave edilir.

6- Kartli giris icin 125 euro fiyata eklenir. Her kart 1,2 eurodur.

7- Distan kontrollü parmak izli sifreli kartli sistemlerde girişlerde elektromekanik kilitleme zorunlu olup, fiyata 283 euro eklenir. .

 

 
- KDV hariçtir.
- Fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, yaklaşık fiyatlardır. 
- Diğer ürünlerin fiyatlarını öğrenmek için şirketimizi arayabilirsiniz.
Mutlaka şirketimizi arayarak fiyat alınız.